Про хореографічне відділення

 

 

ТАНЕЦЬ - це стан душі. Танець - одна з найдавніших мов. Неможливо переоцінити його роль в формуванні культурної особистості дитини та гармонійного розвитку її тіла.
Хореографічне відділення нашої школи складається з двох відділів: відділ народної хореографії та відділ сучасної хореографії.
На кожному відділі учні вивчають класичний танець, історію мистецтв та профілюючий предмет: народний танець чи сучасний танець, в залежності від напрямку відділу.
Також обов'язковими предметами є гімнастика та постановка концертних номерів. Навчання триває 8 років, по закінченні якого, учні отримують свідоцтво.
На хореографічне відділення приймаються учні віком від 6 років (які вже йдуть, на перше вересня до загально освітньої школи), для дітей молодшого віку є підготовчі групи з хореографічним напрямком.
На хореографічному відділенні створенно окремо клас хлопчиків, з профілюючим напрямком - народний танець, але набір в цей клас обмежений і не проводиться кожен рік.
Всі викладачі мають вищу освіту, проходять курси підвищення кваліфікації та відвідують майстер-класи для збагачення свого творчого потенціалу. Ми прагнемо донести культуру танцю до кожної дитини, розкрити талант кожного.
На хореографічному відділенні є два ансамбля – «Калинонька» (керівники Нога Н.С. та Панчук Н.І.) та «Унісон» (керівники Ревицька А.С. та Саченко Д.М.)