Про музичне відділення

 

 

МУЗИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ школи мистецтв надає високоякісну підготовку дітям по обраному предмету та має великий вибір музичних інструментів. Основним предметом є спеціальність – це індивидуальний урок гри на обраному інструменті (фортепіано, скрипка, акордеон, домра, тощо). В спеціальному класі учні отримують більшу частину практичних навиків – володіння інструментом, технічну підготовку, уміння швидко читати ноти. Згідно навчального плану, тижневе навантаження з предмету в середньому дві години.
Наступним дуже важливим предметом всього навчального циклу є сольфеджіо - виключно корисний та эфективний предмет, якій допомагає в музичному розвитку багатьом дітям. В рамках даної дисципліни учні також отримують більшу частину відомостей з музичної теорії.
Музична література – предмет, який з'являється в розкладі старшокласників. Він розширює кругозір учнів та їх знання про музику та мистецтво в цілому. Вивчаються біографії композиторів і їх основні твори. Учні знайомляться з основною проблематикою предмета, вивчають стилі, жанри і форми музики.
Сольфеджіо та музична література, хор і оркестр є груповими заняттями. Там вони активно спілкуються один з одним і отримують задоволення від творчого процесу. В оркестрі учні часто опановують додатковий інструмент. Оркестр і хор є формою колективної музичної творчості.