Графіка

 

 

ГРАФІКА починається зі знайомством з графічними матеріалами, такими як олівець, вугілля, туш-перо, фломастери тощо, що дає можливість не тільки вивчити натуру, навчитися формо творити, пізнати закони трьохмірного простору, але і надати художнім образам нового звучання.
Особлива увага приділяється віку учня, його індивідуальності, можливості сприймати матеріал від простого до складних просторових ілюзій.

НАТЮРМОРТ відіграє вагому роль у вивченні натури, її пропорцій, побудови складних об’ємів, просторів. Композиція натюрморту «з режисеруванням» (особиста сюжетна лінія) дають учням можливість усвідомити, що студіювання натури не є самоціль, а засіб і можливість творити свої світи.
Робота з живою натурою дає можливість ознайомитися з пропорціями людини, її анатомією. Людина в середовищі, людина – об’єкт тематичних композицій, її характер, образ – є метою дослідження юними митцями.
По закінченню навчального року обов’язковими є пленерні замальовки.
У випускному класі учень складає іспит з рисунку – творчий натюрморт, де він демонструє своє вміння користуватися здобутими знаннями.

1ГРАФІЧНИЙ НАТЮРМОРТ  2ОЛІВЕЦЬ  3ТУШ-ПЕРО,ФЛОМАСТЕР 

4ГРАВЮРА    5РІЗНІ ТЕХНІКИ  6КОМПЬЮТЕРНА ГРАФІКА