Про мультимедіа

 

 

У 2014 році на художньому відділенні відкрився відділ мультимедіа, який поєднав у собі два види мистецтв: образотворче мистецтво та творення кіно. 

 


 

 Термін навчання на відділі 4 роки. Приймаються діти віком з 12 років. Навчально-виховний процес проводиться викладачами Української Академії кіномистецтва імені Карпенка-Карого під керівництвом видатного українського кінорежисера Б.І.Савченко.

Навчальні предмети:


1. РИСУНОК, КОМПОЗИЦІЯ – предмети, які навчають учня творчо мислити і відображати відчуття від прослуховування музики, прочитаного літературного твору, проглянутого фільму тощо, вивчення законів композиції.


2. НАПИСАННЯ СИНОПСИСІВ – предмет, який навчає учня творити свій сценарій через співпереживання станів природи та явищ оточуючого світу.


3. КІНОЗНАВСТВО – предмет, який вводить учня в пізнання історії мистецтва кіно, його творення.


4. ОПЕРАТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ – предмет, який навчає учня дивитись на світ «очима» кінокамери, і створювати своє композиційне бачення.


5. ОСНОВИ РЕЖИСУРИ – це основний предмет творення кінофільму. Кіно – це колективне мистецтво, і режисер є основним його провідником.


6. ОСНОВИ МОНТАЖУ, ОСНОВИ ЗВУКОЗАПИСУ – ці предмети є завершальними у процесі творення кіно.


7. ПРЕДМЕТИ ЗА ВИБОРОМ: «Створення проекту», «Основи продюсерування», «Світло», «Архівна справа».

 

Завдяки кіномистецтву в учнях закладається любов до спостереження,співпереживання до стану природи, в образах навколишнього світу бачити і чути потаємний зміст буття і відчувати в собі силу творця.